Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

03. decembra 2018

Na Cibula feste 2019 vystúpi skupina KryštofNa archívnej snímke spevák skupiny Kryštof Richard Krajčo.Zdieľať
Na archívnej snímke spevák skupiny Kryštof Richard Krajčo. Foto: TASR/Jakub Kotian
 
Holíč 3. decembra (TASR) – Česká kapela Kryštof potvrdila svoju účasť na 11. ročníku festivalu Cibula fest, ktorý sa uskutoční 18. - 20. júla 2019 na letisku v Holíči. TASR o tom informoval organizátor podujatia Vladimír Chrenka, podľa ktorého pôjde v roku 2019 o jediný koncert skupiny na Slovensku.


"Niekoľko rokov sme pracovali na tom, aby sa kapela Kryštof opäť objavila na Cibula feste. Konečne to vyšlo a tešíme sa, že fanúšikov, ktorí si ju už dlho žiadali, môžeme uspokojiť," uviedol Chrenka. Skupina naposledy účinkovala na holíčskom letisku v roku 2015.

Kapela Kryštof v minulom roku vypredala svoj výročný koncert na strahovskom futbalovom štadióne. Cestu naň si našlo takmer 70.000 fanúšikov. "Po viacročnej odmlke sa na jedno leto vraciame do festivalového prostredia. Spolu s nami privezieme kúsok show zo Strahova, ktorá na rozdiel od táborákového prostredia KryštofKempu ponúkne náš koncert na veľkých pódiách s masívnym ozvučením, špeciálnu upravenú svetelnú scénu podporenú animáciami na led obrazovkách a veľa ďalších efektov. To všetko v energickom festivalovom sete," potvrdila vo svojom vyhlásení skupina.

Na hlavnom pódiu sa predstaví i slovenská kapela Polemic. Na podujatí zaznejú aj najväčšie hity kapely Queen vďaka tribute skupine Queenie – World Queen tribute band. Na Cibula feste vystúpila aj v roku 2017.

Festival si v 11. ročníku udrží svoju multižánrovosť a multigeneračnosť. Pre mladých sa pripravuje Cool Aréna. Nebude v nej chýbať hip-hop, reggae či electro house DJs. "Chystáme veľa nových prekvapení, či už v podobe ďalších zvučných účinkujúcich, ktorých budeme postupne zverejňovať, sprievodných aktivít na festivale či festivalových súťaží a atrakcií," doplnil hlavný organizátor.

Prvú vlnu limitovaných vstupeniek začnú predávať od utorka (4.12.).

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Krajské múzeum v Prešove má v zbierke záchrannú samaritánsku šatku
<< predchádzajúci článok
V Turíne sa pre charitu zišlo rekordných 20.000 Santa Clausov

Na Cibula feste 2019 vystúpi skupina Kryštof - diskusné fórum čitateľov