Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

14. februára 2020

Na mori zachránili desiatky migrantov, počas riskantnej plavby prišlo na svet aj bábätkoV Stredozemnom mori sa podarilo zachrániť skupinu 86 migrantov, medzi ktorými bolo aj bábätko narodené počas ich riskantnej plavby do Európy. Informovali o tom v piatok španielske úrady. Migrantov objavili vo ...Zdieľať
migranti 1 676x451 14.2.2020 (Webnoviny.sk) - V Stredozemnom mori sa podarilo zachrániť skupinu 86 migrantov, medzi ktorými bolo aj bábätko narodené počas ich riskantnej plavby do Európy. Informovali o tom v piatok španielske úrady. Migrantov objavili vo štvrtok v neskorých hodinách.


Záchranné zložky z Kanárskych ostrovov uviedli, že novorodenca, ktorý prišiel na svet na otvorenom mori, previezli do nemocnice spolu s jeho matkou a tromi ďalšími tehotnými ženami. Dodali, že zvyšní migranti, ktorí sa plavili na troch malých loďkách, boli v dobrom zdravotnom stave.

V januári našli mŕtveho novorodenca na lodi s migrantmi, ktorá sa plavila ku Kanárskym ostrovom zo západného pobrežia Afriky.


Zdroj: Webnoviny.sk - Na mori zachránili desiatky migrantov, počas riskantnej plavby prišlo na svet aj bábätko © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Bratislavský Volkswagen je stále v hre o výrobu novej generácie Passatu aj Škody Superb
<< predchádzajúci článok
Macron prišiel o kandidáta na prestížny post starostu Paríža, ten odstúpil pre uniknuté sexuálne video

Na mori zachránili desiatky migrantov, počas riskantnej plavby prišlo na svet aj bábätko - diskusné fórum čitateľov