23. januára 2010

Na Skalke pri Kremnici triumf Holigu

Víťazom sobotňajších pretekov v behu na lyžiach na Skalke pri Kremnici, ktoré boli 4. kolom Slovenského pohára, sa v kategórii mužov stal Ján Holiga z tímu KBL Martin časom ...

Ilustračné foto SITA, AP SKALKA 23. januára (WEBNOVINY) - Víťazom sobotňajších pretekov v behu na lyžiach na Skalke pri Kremnici, ktoré boli 4. kolom Slovenského pohára, sa v kategórii mužov stal Ján Holiga z tímu KBL Martin časom 28:05,3 min. Druhý skončil Michal Novotný z ŠKP Štrbské Pleso, ktorý bol zároveň najlepší v klasifikácii juniorov, tretiu priečku obsadil Mário Kubiš z LK Detvianska Huta-Látky. V kategórii žien štartovala len jedna účastníčka Eva Segečová, ktorá dosiahla čas 17:29,9 min.

Výsledky:

MUŽI - 10 km: 1. Ján Holiga (KBL Martin) 28:05,3 min, 2. Michal Novotný (ŠKP Štrbské Pleso) +48,9 s, 3. Mário Kubiš (LK Detvianska Huta-Látky) +56,9

ŽENY - 5 km: 1. Eva Segečová (LK Detvianska Huta-Látky) 17:29,9 min

JUNIORI (10 km): 1. Michal Novotný (ŠKP Štrbské Pleso) 28:54,2 min