Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

17. júna 2019

Najviac divákov si pozrelo inauguráciu na RTVSNa archívnej snímke prezidentka SR Zuzana Čaputová odchádza po slávnostnej schôdzi NR SR v budove Slovenskej filharmónie 15. júna 2019 v Bratislave.Zdieľať
Na archívnej snímke prezidentka SR Zuzana Čaputová odchádza po slávnostnej schôdzi NR SR v budove Slovenskej filharmónie 15. júna 2019 v Bratislave. Foto: TASR - Martin Baumann
Bratislava 17. júna (TASR) - Spomedzi priamych prenosov v troch slovenských televíziách najviac divákov sledovalo inauguráciu novej prezidentky SR Zuzany Čaputovej na Rozhlase a televízii Slovenska (RTVS). Živé vysielanie si v sobotu (15. 6.) pozrelo 320.000 ľudí s podielom na trhu 32,4 percenta v cieľovej skupine 12+. Informovala o tom hovorkyňa RTVS Erika Rusnáková.


"Vďaka perfektne zosúladenej tímovej práci sme dokázali priniesť divákom seriózny verejnoprávny a zároveň mimoriadne atraktívny obsah, korunovaný jediným exkluzívnym rozhovorom novozvolenej prezidentky," uviedol šéf sekcie spravodajstva a publicistiky Vahram Chuguryan.

Inaugurácia historicky prvej prezidentky Slovenska sa stretla s výrazným diváckym záujmom aj na obrazovkách televízie Markíza, informoval o tom PR manažér televízie Lukáš Kočišek. "Mimoriadna relácia s názvom Inaugurácia prezidentky v strategickej cieľovej skupine 12 - 54 zvíťazila nad konkurenčnými priamymi prenosmi tejto udalosti s dosiahnutým ratingom 4,3 % a vysoko nadpriemerným trhovým podielom 29,4 percenta, pričom v celodennom rebríčku sledovanosti sa umiestnila na piatom mieste," konkretizoval Kočišek.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Tuska vypočúvajú v súvislosti s jeho premiérskym mandátom
<< predchádzajúci článok
PEPCO KIDS RUN 2019 podporil v deťoch športového ducha

Najviac divákov si pozrelo inauguráciu na RTVS - diskusné fórum čitateľov