08. februára 2019

NHL: Colorado s ďalšou prehrou, Chicago vyhralo šiestykrát za sebou

Ilustračná snímka.

Ilustračná snímka. Foto: TASR/AP
New York 8. februára (TASR) - Hokejisti Washingtonu Capitals zvíťazili v nočnom zápase zámorskej NHL na domácom ľade nad Coloradom 4:3 po predĺžení a uštedrili Avalanche piatu prehru v sérii.

Domácich podržal náhradný brankár Pheonix Copley, ktorý mal 34 úspešných zákrokov. Rozhodujúci gól strelil v predĺžení Jevgenij Kuznecov.

Hráči Philadelphie Flyers prišli o osemzápasovú víťaznú sériu, keď v noci na piatok prehrali s Los Angeles Kings 2:3 po predĺžení a nájazdoch, v ktorých rozhodol Tyler Toffoli. Naopak, Chicago zvíťazilo v šiestom zápase za sebou, keď zdolalo Vancouver 4:3 po predĺžení.

Výsledky:

Buffalo - Carolina 5:6 pp, Florida - Pittsburgh 3:2 pp, New Jersey - New York Islanders 1:2 pp a sn, Philadelphia - Los Angeles 2:3 pp a sn, Washington - Colorado 4:3 pp, Detroit - Vegas 3:4, Montreal - Winnipeg 5:2, Ottawa - Anaheim 4:0, Tampa Bay - St. Louis 0:1 pp, Minnesota - Edmonton 1:4, Nashville - Dallas 3:2 pp, Chicago - Vancouver 4:3 pp, Arizona - Columbus 2:4, Calgary - San Jose 2:5