22. novembra 2016

NHL: Sekera pomohol gólom k triumfu Edmontonu, Hossa tentoraz bez bodu

Andrej Sekera (vpravo)

Andrej Sekera (vpravo) Foto: TASR/AP
New York 22. novembra (TASR) - Slovenský hokejový obranca Andrej Sekera prispel jedným gólom k vysokému víťazstvu Edmontonu Oilers v nočnom zápase zámorskej NHL nad Chicagom Blackhawks 5:0.

Pre tridsaťročného zadáka to bol druhý gól v prebiehajúcej sezóne, dokopy nazbieral v 20 dueloch šesť bodov.

V drese hostí strávil na ľade takmer 15 minút Marián Hossa, no tentokrát sa líder Chicaga v úvode sezóny bodovo nepresadil. V zostave "jastrabov" nechýbal ani Richard Pánik, aj on však vyšiel bodovo naprázdno.

Výsledky:

Buffalo - Calgary 4:2, Columbus - Colorado 2:3 pp, Pittsburgh - NY Rangers 2:5, Nashville - Tampa Bay 3:1, Dallas - Minnesota 3:2 pp, Edmonton - Chicago 5:0 /Sekera za domácich 1+0/, San Jose - New Jersey 3:0 - hrá sa 3. tretina

NBA: Golden State zdolalo Indianu a natiahlo víťaznú sériu na 8 duelov
LIGA MAJSTROV: Postúpi ďalších 7 tímov? Ronaldo sa vracia do Lisabonu