Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Počítače

18. mája 2020

Nový nástroj prehliadača Chrome umožní zoskupovať otvorené oknáSpoločnosť Google počas nasledujúceho týždňa plánuje zaviesť nový nástroj v internetovom prehliadači Chrome. Novinka umožní zoskupiť otvorené okná do jednej ...Zdieľať
google 676x427 18.5.2020  - Spoločnosť Google počas nasledujúceho týždňa plánuje zaviesť nový nástroj v internetovom prehliadači Chrome. Novinka umožní zoskupiť otvorené okná do jednej skupiny a označiť si ich názvom či farbou.


Po vytvorení skupiny bude možné karty presunúť a zmeniť ich poradie. Táto funkcia je už známa v prehliadačoch Vivaldi a Opera. Funguje už v Google Chrome Beta a pre najnovšiu verziu prehliadača Chrome bude dostupná nasledujúci týždeň, a to pre stolové počítače s operačnými systémami Chrome OS, Windows, Mac a Linux.

Nástroj má pomôcť napríklad keď používateľ pracuje naraz na rôznych projektoch alebo porovnáva niekoľko online obchodov či webov s recenziami produktov. Skupiny sa pritom pri zatvorení prehliadača uložia a budú k dispozícii aj po jeho opätovnom otvorení.

Chrome je najobľúbenejší prehliadač na svete a Google testuje nový nástroj už niekoľko mesiacov.Zdroj: Webnoviny.sk - Nový nástroj prehliadača Chrome umožní zoskupovať otvorené okná © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Profesorka Miroslava Kačániová: Najunikátnejší je pohánkový med, najlepší antioxidant je peľ
<< predchádzajúci článok
Skupina Para oživila trinásťročný song Doma dobre novým videoklipom

Nový nástroj prehliadača Chrome umožní zoskupovať otvorené okná - diskusné fórum čitateľov