Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

30. júla 2020

Pár mal nariadenú karanténu pre pozitívne testy na koronavírus, za ignoráciu skončil za mrežamiNa súostroví Florida Keys v USA zatkli dvojicu, ktorá mala pozitívne testy na nový koronavírus, no odmietla zostať v karanténe. Jose Interian (24) a Yohana Gonzalez (26) sa dostali do rúk polície v stredu v Key ...Zdieľať
virus_outbreak_bolivia_63037 b0dd7f174860444e83e9fa46cd2290fe 676x463 30.7.2020 (Webnoviny.sk) - Na súostroví Florida Keys v USA zatkli dvojicu, ktorá mala pozitívne testy na nový koronavírus, no odmietla zostať v karanténe. Jose Interian (24) a Yohana Gonzalez (26) sa dostali do rúk polície v stredu v Key West.


Noviny Miami Herald informovali, že ministerstvo zdravotníctva dvojici nariadilo karanténu po tom, ako u nich diagnostikovali ochorenie COVID-19. Susedia však potvrdili, že ignorovali nariadenie. Niekto dvojicu natočil a záznam poslal miestnej polícii, uviedol zástupca mesta Greg Veliz. "Ich susedia sa sťažovali, že vychádzajú z domu a vedú bežný život," dodal.

Florida Keys počas jari na dva mesiace zatvorili pre návštevníkov. Obmedzenie zrušili v júni.


Zdroj: Webnoviny.sk - Pár mal nariadenú karanténu pre pozitívne testy na koronavírus, za ignoráciu skončil za mrežami © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V berlínskej zoo sa narodila vzácna panda červená, jej rodičov len nedávno priviezli z Indie
<< predchádzajúci článok
Muž dostal za zabitie najznámejšej horskej gorily Rafikiho 11 ročný trest za mrežami

Pár mal nariadenú karanténu pre pozitívne testy na koronavírus, za ignoráciu skončil za mrežami - diskusné fórum čitateľov