Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

03. júna 2007

Paris Hiltonová utŕžila ďalší úderKontroverzná dedička hotelového impéria Paris Hiltonová utŕžila, mimo toho, že do utorka polnoci musí nastúpiť do väzenia ďalší úder.Zdieľať
       Podľa správ amerických médií s ňou hudobné vydavateľstvo Warner Brothers zrušilo zmluvu. "Neočakávame v dohľadnej dobe žiaden nový materiál a projekt od Paris Hiltonovej," citovala internetová služba Internetdienst Hollywood.com jedného s predstaviteľov spoločnosti.

      Podľa tohto zdroja je hudobné vydavateľstvo rozčarované malým úspechom nákladného videa k singlu Stars Are Blind a z malého úspechu celosvetovej reklamnej kampane k nemu. Videoklip stál až 250.000 amerických dolárov. Doteraz sa však predalo necelých pol milióna nosičov.
      Pre Hiltonovú sa začína najneskoršie od polnoci nadchádzajúceho utorka prísny väzenský režim.   Dvadsaťšesťročná kontroverzná dedička hotelového impéria a milovníčka bujarých osláv sa dovtedy musí prihlásiť v ženskom väzení malého kalifornského mestečka Lynwood. Potom to začína na ostro a odňatie slobody sa pre ňu stáva realitou. Hiltonová bude musieť vstávať každé ráno o 06.00 hodine a raňajky musí zvládnuť do 07.30 hodiny.
      Na obed bude mať sendvič, jedno jablko a jeden keks. Večera je po 16.00 hodine a o 22.00 h zhasnú Hiltonovej v cele svetlo a začína sa pre ňu večierka.
      Približne pred dvoma týždňami kráska stiahla odvolanie po tom, ako sa jej trest zredukoval na polovicu. Party-girl sa vzdala ďalšieho právneho odporu a jej obhajca Richard Hutton následne na súde v Los Angeles odovzdal potrebné papiere. To znamenalo, že Hiltonová pôjde za mreže na predmestí Los Angeles v spomínanom Lynwoode iba na 23 dní. Pritom ju za jazdu bez vodičského oprávnenia a v podmienke odsúdili na 45 dní väzenia.

(TASR)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Víťazný tím navaril halušky za 10 minút 25 sekúnd a zjedol ich za 58 sekúnd
<< predchádzajúci článok
Na ostrove Vorovoro na Fidži vzniká ideálna utopická spoločnosť - raj na zemi

Paris Hiltonová utŕžila ďalší úder - diskusné fórum čitateľov