23. augusta 2009

Partizan Belehrad len remizoval s FK Javor

Súper aktuálneho slovenského futbalového vicemajstra MŠK Žilina v play-off Európskej ligy UEFA 2009/2010 srbské mužstvo FK Partizan Belehrad remizoval v 2. kole domácej ligovej súťaže s tímom FK ...

IVANJICA 23. augusta (WEBNOVINY) - Súper aktuálneho slovenského futbalového vicemajstra MŠK Žilina v play-off Európskej ligy UEFA 2009/2010 srbské mužstvo FK Partizan Belehrad remizoval v 2. kole domácej ligovej súťaže s tímom FK Javor Ivanjica 1:1. V nedeľňajšom podvečernom stretnutí zverenci Slavišu Jokanoviča prehrávali v 39. min gólom stredopoliara Gorana Lukoviča. Konečnú deľbu bodov zabezpečil pre hosťujúci Partizan v poslednej minúte prvého polčasu záložník Ivan Obradovič, ktorý využil veľkú chybu domáceho gólmana. Hostia si v nezaujímavom stretnutí vypracovali ešte niekoľko sľubných príležitostí, ale šance senegalského útočníka Lamineho Diarru, ktorý sa v 1. kole Jelen Superligy 2009/2010 blysol hetrikom do siete Boracu Čačak, zostali nevyužité. "Čierno-bieli" klesli po neúplnom 2. kole v tabuľke najvyššej srbskej ligovej súťaže na 3.

V prvom dueli v rámci play-off EL UEFA remizoval Partizan Belehrad na domácom trávniku so Žilinou 1:1 a šance pred štvrtkovou odvetou (27. augusta pod Dubňom o 19.30 h, pozn.) sú pre obidva tímy stále otvorené. V 3. kole Jelen Superligy nastúpi Partizan v sobotu 29. augusta na domácom štadióne proti Hajduku Kula.