Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

29. novembra 2023

Pellegrini odcestuje na pracovnú cestu do Česka, stretne sa s predstaviteľmi senátu aj prezidentom PavlomPredseda Národnej rady SR Peter Pellegrini (Hlas-SD) vo štvrtok odcestuje na zahraničnú pracovnú cestu do Českej ...Zdieľať
652e57a93ef40281518942 676x451 29.11.2023 (SITA.sk) - Predseda Národnej rady SR Peter Pellegrini (Hlas-SD) vo štvrtok odcestuje na zahraničnú pracovnú cestu do Českej republiky.


V úvode pracovnej cesty sa v ranných hodinách stretne s predsedom Senátu Parlamentu ČR Milošom Vystrčilom a predsedníčkou Poslaneckej snemovne Parlamentu ČR Markétou Pekarovou Adamovou.

V dopoludňajších hodinách zároveň absolvuje stretnutie s českým premiérom Petrom Fialom i českým prezidentom Petrom Pavlom.

Súčasťou zahraničnej cesty bude aj kladenie vencov na Národnom pamätníku na Vítkove a položenie kytice k pamätnej tabuli Alexandra Dubčeka.


Zdroj: SITA.sk - Pellegrini odcestuje na pracovnú cestu do Česka, stretne sa s predstaviteľmi senátu aj prezidentom Pavlom © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Viaceré štáty ignorujú zasadanie OBSE na protest účasti šéfa ruskej diplomacie, tvrdí Kuleba
<< predchádzajúci článok
Šutaj Eštok je presvedčený, že Solák bude správnou osobou v pozícii policajného prezidenta