21. októbra 2012

Peter Sagan obsadil v kritériu v Japonsku siedme miesto

Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil v sobotňajšom exhibičnom kritériu v rámci Japonského pohára v meste Ucunomija 7. miesto. Pretekmi v krajine vychádzajúceho slnka sa pre ...

peter sagan na tour de france UCUNOMIJA 20. októbra (WEBNOVINY) - Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil v sobotňajšom exhibičnom kritériu v rámci Japonského pohára v meste Ucunomija 7. miesto.

Pretekmi v krajine vychádzajúceho slnka sa pre dvadsaťdvaročného Žilinčana končí úspešná sezóna, v ktorej získal zelený dres víťaza bodovacej súťaže na Tour de France.

V nedeľu Sagana v Japonsku čakajú hlavné preteky na 153 km. V sobotňajšom kritériu sa presadil Poliak Jaroslaw Marycz z tímu Saxo Bank-Tinkoff Bank.

Výsledky:

1. Jaroslaw Marycz (Poľ.) Saxo Bank-Tinkoff Bank 41:51 min, 2. Fumijuki Beppu (Jap.) Orica-GreenEdge, 3. Robbie McEwen (Aus.) Orica-GreenEdge, ... 7. Peter Sagan (SR) Liquigas-Cannondale všetci čas ako víťaz