Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

23. júla 2011

Po prevrátení kajakov vo Váhu zahynul mužV starom koryte Váhu v oblasti Hornej Stredy dnes prišiel o život 36-ročný muž potom, ako sa tam prevrátili dva kajaky. Posádkam prišli na pomoc aj trenčianski vrtuľníkoví záchranári, ktorí ...Zdieľať
vah BRATISLAVA 23. júla (WEBNOVINY) - V starom koryte Váhu v oblasti Hornej Stredy dnes prišiel o život 36-ročný muž potom, ako sa tam prevrátili dva kajaky. Posádkam prišli na pomoc aj trenčianski vrtuľníkoví záchranári, ktorí pristáli priamo na štrkovom ostrove vo Váhu. Z vody najprv lovili mladú ženu, ktorá nevedela plávať. Po nej vytiahli aj 36-ročného muža z Piešťan, ktorého leteckí záchranári okamžite resuscitovali. Tá však nebola úspešná, muž zraneniam podľahol. Po ďalšom mužovi z kajaku ešte na mieste pátrali záchranári.


Košická posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby zasahovala v nedostupnom teréne v lese nad Kysakom. Pri práci sa tam zranil 34-ročný muž z obce Lemešany. Z nedostupného terénu ho museli leteckí záchranári evakuovať na lane v podvese. Pacienta zasiahol padajúci strom do hlavy, najmä do tvárovej časti a chrbta. Po ošetrení ho leteckí záchranári transportovali na Kliniku úrazovej chirurgie do Košíc.

Agentúru SITA informovala Sylvia Galajda z AIR - TRANSPORT EUROPE.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V Mattersburgu zatkli Slovenku hľadanú pre vraždu
<< predchádzajúci článok
Na východe Číny sa vykoľajil vysokorýchlostný vlak