Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

01. februára 2008

Po streľbe pred vchodom do bratislavského Polusu jeden mŕtvyPred Polusom na Vajnorskej ulici v Bratislave sa dnes približne o 15:30 strieľalo. "Jedna osoba bola usmrtená, jedna zranená," povedala pre agentúru SITA bratislavská policajná hovorkyňa Alena ...- AKTUALIZOVANÉZdieľať
BRATISLAVA 1. februára (WEBNOVINY) - Pred Polusom na Vajnorskej ulici v Bratislave sa dnes približne o 15:30 strieľalo. "Jedna osoba bola usmrtená, jedna zranená," povedala pre agentúru SITA bratislavská policajná hovorkyňa Alena Toševová. Polícia pátra po štyroch mužoch v čiernom, ktorí ušli na červenom Landroveri. Akékoľvek informácie o podozrivých oznámte na linku 158.

Zadržali podozrivých zo streľby v Poluse

Polícia má červený Land Rover, v ktorom mali utekať podozriví zo streľby v bratislavskom Polus City Center, pri ktorej o pol štvrtej popoludní zomrel muž. Šofér auta prišiel na políciu. Tvrdil, že mu podozriví naskákali do auta. Polícia vraj dvoch zadržala za pomoci vrtuľníka. Obeť aj strelci hovorili po rusky.

V ružinovskej nemocnici medzitým skončil muž, ktorému pri streľbe v kaviarni Polusu prestrelili hrudník. Bratislavská policajná hovorkyňa Alena Toševová uviedla, že do nemocnice predviedli aj ďalšieho zraneného, zranenie nešpecifikovala. Mohlo by ísť o jedného zo strelcov. Bližšie informácie o motívoch streľby, totožnosť podozrivých či obeti polícia tají.

(SITA) 

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 V Poluse si vyrovnávali účty Čečenci a Dagestanci (1. 2. 2008)
 Zastrelený aj postrelený sú zápasníci pôvodom z Ruska (1. 2. 2008)nasledujúci článok >>
Rozhoreli sa nové boje v ČAD, EÚ odkladá vyslanie misie
<< predchádzajúci článok
Slovensko musí zintenzívniť budovanie znalostnej ekonomiky

Po streľbe pred vchodom do bratislavského Polusu jeden mŕtvy - diskusné fórum čitateľov