Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

14. novembra 2011

Po trenčianskych školách sa pohybuje podozrivý mužMesto Trenčín vydalo pokyn všetkým riaditeľom základných škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Trenčín, aby zvýšili ostražitosť, pretože majú informácie, že minimálne na základnej ...Zdieľať
skola TRENČÍN 14. novembra (WEBNOVINY) – Mesto Trenčín vydalo pokyn všetkým riaditeľom základných škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Trenčín, aby zvýšili ostražitosť, pretože majú informácie, že minimálne na základnej umeleckej škole sa pohyboval podozrivý muž.


"Taktiež boli upozornené všetky deti týchto škôl,“ informoval hovorca mesta Richard Nemec.

Podľa riaditeľky Základnej umeleckej školy Karola Pádivého Veroniky Soukupovej sa podozrivý muž prednedávnom pohyboval po priestoroch školy.

„Prišiel do jednej triedy, do druhej triedy a stále hľadal svojho syna, aj povedal meno, že ten syn u nás študuje klarinet. Ale potom sme sa dozvedeli, že on už má syna na strednej škole. Pohyboval sa potom aj v našich priestoroch na výtvarnom odbore, mimo tejto budovy na druhom konci mesta. Keď sa to už stalo aj tam, tak sme oznámili aj na ostatné školy, aj mestskému školskému úradu, čo sa deje,“ uviedla.

Ako ďalej dodala, v minulosti práve pre podobné problémy zriadili vrátnicu, tá však situáciu nevyriešila.

Polícia sa už danou vecou zaoberá. „Zatiaľ nebolo podané žiadne trestné oznámenie. Školy boli upozornené, aby kontaktovali políciu v prípade pohybu neznámej osoby,“ povedal trenčiansky policajný hovorca Pavol Kudlička.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Nemecko si priznalo chybu v prípade 'kebabových vrážd'
<< predchádzajúci článok
Začal sa súd so starostom, ktorý je obvinený z korupcie

Po trenčianskych školách sa pohybuje podozrivý muž - diskusné fórum čitateľov