Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

19. júna 2007

Podľa rodičov Paris Hilton sa má ich dcéra vo väzení už lepšieParis Hilton sa zabývala vo svojej cele v ženskom väzení a má sa už lepšie, informujú jej rodičia, ktorí ju navštívili cez víkend. Ako uviedli, 26-ročná Hilton trávi čas v miestnom ...Zdieľať

BRATISLAVA 19. júna (WEBNOVINY) - Paris Hilton sa zabývala vo svojej cele v ženskom väzení a má sa už lepšie, informujú jej rodičia, ktorí ju navštívili cez víkend. Ako uviedli, 26-ročná Hilton trávi čas v miestnom nápravnovýchovnom ústave Century v Lynwoode čítaním listov od fanúšikov, príbuzných a priateľov a zamýšľa sa nad svojím životom. "V podstate tam iba číta a sedí a premýšľa o tom, čo chce robiť v živote a o zmenách, ktoré chce spraviť," povedala Kathy Hilton Grete van Susteren na stanici Fox News. "Doteraz nikdy nebola sama, takže teraz má naozaj čas pre seba," uviedla o nedeľňajšej návšteve jej matka, ktorá so svojou dcérou komunikovala cez sklo. Jej otec uviedol, že sa má "oveľa lepšie" a venovala mu ku Dňu otcov ručne vyrobenú pohľadnicu. "Bolo to milé," hovorí. "Napísala mi pohľadnicu a na vrchu bola kresba, na ktorej som bol ja, ako držím ruku oproti jej na druhej strane za sklom. Dosť dojímavé," dodáva. Rick Hilton poprel klebety, že venoval finančný dar losanagelskému šerifovi Leemu Bacovi, aby zvýhodnil jeho dcéru. Ako uviedol, peniaze mu daroval pred rokom a pol a bolo to iba 25-tisíc korún. "Myslím si, že veľa obchodníkov v L.A. prispieva šerifovi," vysvetľuje.

Hilton, ktorej nešpecifikované psychické problémy podnietili Bacu, aby ju prepustil z väzenia, až kým ju sudca znovu neposlal za mreže, strávila takmer týždeň v zdravotníckom zariadení. Do väzenia v Lynwoode ju poslali minulý týždeň, keď sa jej stav stabilizoval, uviedli úrady.

Hilton by mali prepustiť 25. júna, po odsedení 23 dní z pôvodných 45. "Na konci tunela vidí svetlo," dodáva Rick Hilton.

SITA/AP© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Akadémia ponúkla členstvo 115 hercom, filmárom a manažérom
<< predchádzajúci článok
Švajčiarska noc v Aréne pohostí nielen umením

Podľa rodičov Paris Hilton sa má ich dcéra vo väzení už lepšie - diskusné fórum čitateľov