05. októbra 2009

Polášek prehral v 1. kole štvorhry v Tokiu

Slovenský tenista Filip Polášek a Američan Travis Parrott nasadení ako štvrtí nečakane prehrali v pondelňajšom stretnutí 1. kola štvorhry na turnaji ATP World Tour 500 Rakuten Japan Open Tennis ...

TOKIO 5. októbra (WEBNOVINY) - Slovenský tenista Filip Polášek a Američan Travis Parrott nasadení ako štvrtí nečakane prehrali v pondelňajšom stretnutí 1. kola štvorhry na turnaji ATP World Tour 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships v Tokiu (dotácia 1 226 500 USD, tvrdý povrch) s domácimi držiteľmi voľnej karty Hirokim Kondom a Goom Soedom za 90 minút 2:6, 7:5, 7:10 (zápasový tajbrejk). Pre úradujúceho domáceho tenistu roka Poláška a Parrotta ide už o siedmy neúspech v rade.

Štvorhra - 1. kolo:
Hiroki Kondo, Go Soeda (Jap.) - Travis Parrott, Filip Polášek (4-USA/SR) 6:2, 5:7, 10:7 (zápasový tajbrejk) za 90 minút