Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

15. januára 2020

Policajti objasňujú smrť troch ľudí z prešovského bytu, zisťujú aj totožnosť jednej z obetíPolicajti stále objasňujú okolnosti smrti troch ľudí, ktorých našli mŕtvych v utorok večer v byte na Ulici Tarasa Ševčenka v Prešove. Jednu z obetí zatiaľ nestotožnili. Ako informoval hovorca ...Zdieľať
byt presov 676x451 15.1.2020 (Webnoviny.sk) - Policajti stále objasňujú okolnosti smrti troch ľudí, ktorých našli mŕtvych v utorok večer v byte na Ulici Tarasa Ševčenka v Prešove. Jednu z obetí zatiaľ nestotožnili.


Ako informoval hovorca prešovskej krajskej polície Igor Pavlík, v byte našli mŕtveho 57-ročného Eduarda z Prešova, 44-ročnú Rozáliu z Prešovu a zatiaľ neznámu ženu. Na zistení jej totožnosti polícia intenzívne pracuje.

Ako uviedol Pavlík, v prípade je začaté trestné stíhanie vo veci pre usmrtenie a momentálne sú zo strany polície vykonávané procesne úkony. V predmetnej veci bol prizvaný aj znalec z odboru zdravotníctva.Zdroj: Webnoviny.sk - Policajti objasňujú smrť troch ľudí z prešovského bytu, zisťujú aj totožnosť jednej z obetí © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Opití študenti trhali spätné zrkadlá na autách, podľa Jozefa dostali od súdu príliš tvrdý trest
<< predchádzajúci článok
Irán sa vyhráža aj Európe. V nebezpečenstve nemusia byť len americkí vojaci, vyhlásil Rúhání

Policajti objasňujú smrť troch ľudí z prešovského bytu, zisťujú aj totožnosť jednej z obetí - diskusné fórum čitateľov