Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

19. februára 2020

Polícia objasňuje krádež v rakúskom nákupnom centre, hľadajú dvojicu z kamerových záznamov (foto)Rakúski policajti objasňujú krádež v nákupnom centre v Kittsee. Jeden zo zákazníkov v ňom prišiel o peňaženku s hotovosťou osemtisíc eur. Existuje podozrenie, že páchatelia môžu pochádzať zo ...Zdieľať
zlodej 676x451 19.2.2020 (Webnoviny.sk) - Rakúski policajti objasňujú krádež v nákupnom centre v Kittsee. Jeden zo zákazníkov v ňom prišiel o peňaženku s hotovosťou osemtisíc eur. Existuje podozrenie, že páchatelia môžu pochádzať zo Slovenska.


V súvislosti s objasňovaním tohto činu pátra polícia po mužovi a žene z kamerových záznamov. Ako informovala bratislavská krajská polícia, svojimi vedomosťami by mohli napomôcť k objasneniu tejto krádeže.

Akékoľvek informácie, ktoré by polícii mohli pomôcť, je možné oznámiť na linke 158, na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne prostredníctvom súkromnej správy na facebookovej stránke polície.


Zdroj: Webnoviny.sk - Polícia objasňuje krádež v rakúskom nákupnom centre, hľadajú dvojicu z kamerových záznamov (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Desaťročné dievča vypadlo z okna paneláku v Plzni, o pár minút z neho vyskočila jeho matka
<< predchádzajúci článok
Matovič predstavil riešenie patovej situácie v parlamente

Polícia objasňuje krádež v rakúskom nákupnom centre, hľadajú dvojicu z kamerových záznamov (foto) - diskusné fórum čitateľov