Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

17. apríla 2024

Polícia upozorňuje na úplnú uzávierku cesty II/548, vodiči musia využiť obchádzkovú trasuPolícia upozorňuje na úplnú uzávierku cesty II/548 v obci Malá Ida (okres Košice-okolie). Ako informovala košická policajná hovorkyňa Lenka Ivanová, dôvodom ...Zdieľať
policajne auto policia 676x486 17.4.2024 (SITA.sk) - Polícia upozorňuje na úplnú uzávierku cesty II/548 v obci Malá Ida (okres Košice-okolie). Ako informovala košická policajná hovorkyňa Lenka Ivanová, dôvodom je pokládka nosníkov mosta.


Uzávierka potrvá v stredu do 14:00, pripravená je i obchádzková trasa. Pre osobné autá a autobusy povedie obchádzka cez obec Malá Ida. Pre nákladné vozidlá je trasa Malá Ida - Košice-Šaca - Čečejovce - Moldava nad Bodvou - Jasov - Rudník - Hodkovce - Malá Ida a späť.

„Polícia v tejto súvislosti vyzýva účastníkov cestnej premávky, aby sa plne venovali vedeniu vozidla a zvýšili pozornosť z dôvodu zmeny dopravného značenia," apeluje Ivanová.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: SITA.sk - Polícia upozorňuje na úplnú uzávierku cesty II/548, vodiči musia využiť obchádzkovú trasu © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vo Vysokých Tatrách spojili lyžovanie a golf. Preteky priniesli Žampa a Sabbatini
<< predchádzajúci článok
Ukrajinský Charkov sa bez americkej pomoci môže stať „druhým Aleppom“, varuje Terechov