Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

21. júla 2021

Polícia vyhlásila pátranie po svedkoch z káuz Očistec a Judáš, inšpekcia ich obvinila z krivej prísahyPo Petrovi P. a Matejovi Z., ktorýchZdieľať
patranie 676x451 21.7.2021 (Webnoviny.sk) - Po Petrovi P. a Matejovi Z., ktorých Úrad inšpekčnej služby Ministerstva vnútra SR obvinil pre trestné činy krivej prísahy a krivej výpovede a marenia spravodlivosti, bolo vyhlásené pátranie. Ako prvá na to upozornila televízia Markíza.


Profily oboch sa už nachádzajú v informačnom systéme pátrania na internetovej stránke rezortu vnútra. Pátranie po dvojici vyhlásilo Okresné riaditeľstvo Bratislava II ako pátranie po obvinených.

Dvojicu obvinili spolu s Csabom D., ktorý bol v utorok 20. júla aj zadržaný. Csaba D. ako aj Matej Z. sú bývalí členovia zločineckej skupiny takáčovci. Spolu s Petrom P. prezývaným Tiger vystupujú ako svedkovia v medializovaných trestných kauzách.

Matej Z. už na súde vypovedal v procese s bývalým špeciálnym prokurátorom Dušanom K. Csabu D. mal súd v tomto prípade vypočuť v auguste.


Zdroj: Webnoviny.sk - Polícia vyhlásila pátranie po svedkoch z káuz Očistec a Judáš, inšpekcia ich obvinila z krivej prísahy © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Do Slnečníc sa sťahujú lekári špecialisti, otvárajú ambulancie aj kliniky
<< predchádzajúci článok
Tretia vlna koronavírusu naberá na sile, situácia sa zhoršuje aj v obľúbených dovolenkových destináciách Slovákov

Polícia vyhlásila pátranie po svedkoch z káuz Očistec a Judáš, inšpekcia ich obvinila z krivej prísahy - diskusné fórum čitateľov