Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

02. júna 2020

Polícia zastavila Vranovčana na Škodovke, dychová skúška ukázala šokujúci výsledokPoriadne zaskočení zostali policajti, ktorí v noci na utorok vo Vranove nad Topľou zastavili opitého šoféra. Tridsaťročnému miestnemu mužovi pri dychovej skúške na alkohol namerali 6 promile. Ako ...Zdieľať
83298551_884366565361026_7166688498617942016_n 676x625 2.6.2020 (Webnoviny.sk) - Poriadne zaskočení zostali policajti, ktorí v noci na utorok vo Vranove nad Topľou zastavili opitého šoféra. Tridsaťročnému miestnemu mužovi pri dychovej skúške na alkohol namerali 6 promile.


Ako agentúru SITA informovala hovorkyňa prešovskej krajskej polície Jana Ligdayová, Vranovčana na Škode zastavila hliadka na Herlianskej ulici.

Po šokujúcich výsledkoch dychovej skúšky na alkohol skončil vodič v policajnej cele. Po vykonaní potrebných procesných úkonoch ho obvinili z ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.


Zdroj: Webnoviny.sk - Polícia zastavila Vranovčana na Škodovke, dychová skúška ukázala šokujúci výsledok © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Minister Krajniak chce, aby pracujúce deti prispievali na dôchodok svojich rodičov
<< predchádzajúci článok
Rúška sú v kostoloch stále povinné, ale povinnú vzdialenosť nahradí šachovnicové sedenie

Polícia zastavila Vranovčana na Škodovke, dychová skúška ukázala šokujúci výsledok - diskusné fórum čitateľov