26. júna 2014

Portugalsko vyhráva po prvom polčase nad Ghanou 1:0

Portugalský futbalista Bruno Alves (vpravo) a Asamoah Gyan z Ghany. FOTO TASR/APBrasilia 26. júna (TASR) - V zápase G-skupiny na futbalových MS v Brazílii vyhrávali portugalskí reprezentanti po prvom polčase nad Ghanou 1:0 vďaka vlastnému ...

Portugalský futbalista Bruno Alves (vpravo) a Asamoah Gyan z Ghany. FOTO TASR/AP
Brasilia 26. júna (TASR) - V zápase G-skupiny na futbalových MS v Brazílii vyhrávali portugalskí reprezentanti po prvom polčase nad Ghanou 1:0 vďaka vlastnému gólu Johna Boyeho z 31. minúty.

G-skupina, 3. kolo:

Portugalsko - Ghana 1:0 po prvom polčase
Gól: 31. Boye (vlastný)

Mužstvá na Národnom štadióne v Brasilii nastúpili pod vedením bahrajnského rozhodcu Nawafa Shukrallu v týchto zostavách:
Portugalsko: Beto - Pereira, Pepe, Alves - Carvalho, Veloso, Moutinho, Nani, Amorim - Eder, C. Ronaldo
Ghana: Dauda - Afful, Boye, Mensah - Asamoah, Atsu, Badu, A. Ayew, Rabiu - Waris, Gyan