Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

22. septembra 2005

Poslanec Arvay bude onedlho rodiť!Myslíte si, že všetci poslanci žijú politickou krízou na Slovensku? Kdežeby! Potvrdzuje to aj poslanec Herman Arvay (41).Zdieľať
Niežeby kašľal na pracovné povinnosti, avšak hneď po predobednom hlasovaní opúšťa parlament a uháňa za manželkou do práce. V jeho rodine sa chystá veľká udalosť.
O pár dní totiž uzrie svetlo sveto jeho druhý potomok. Po desaťročnom Michalovi Hermanovi to bude ďalší syn: „Tento sa bude volať Herman František Arvay. Verím, že z neho bude liberál a nie komunista,“ naráža na svoje vlastné pôsobenie v politike nedočkavý otec. Arvay sa až po trinásťročnom vzťahu oženil s matkou svojho prvorodeného syna Evou (31) začiatkom júna tohto roku. Obaja sa na bábätko veľmi tešia. Eva sa živí ako účtovníčka. „Moja manželka sa napriek vysokému štádiu tehotenstva snaží stále pracovať, Pomáha jej to aj v kondičke. Zároveň každá korunka navyše je dobrá,“ usmieva sa poslanec.
Predtým, ako Arvay naštartuje svojho tátoša, aby vyrazil za svojou milovanou, vytiahne z priehradky na dverách auta alkoholtester a prikladá si ho k ústam: „Bez neho sa nikam nepohnem, mnohokrát ho využívajú aj moji kolegovia, ktorí si chcú byť istí, že je všetko v poriadku. Dôležité je, aby som bol stále triezvy, mám na mysli za volantom. Odporúčam ho každému,“ pochvaľuje si služby svojho „pomocníka“ Arvay.
Po chvíľke jazdy mestom už klope na veľkú plechovú bránu v nehostinnom prostredí pri plynovom potrubí. Von vychádza pani Eva. „Dnu nemôžete, je to zakázané,“ vraví stroho. Na manžela sa usmeje, objíme ho. Arvay sa po chvíli skloní k jej brušku a započúva sa: „Chcem počuť, ako žblnkoce.“
 
Andrej Onufer

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ukrajinská mafia obsadila východnú hranicu
<< predchádzajúci článok
Briti násilím oslobodili vojakov