Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

04. decembra 2010

Predsedom OKS ostáva Peter ZajacPredsedom Občianskej konzervatívnej strany (OKS) ostáva aj po dnešnom republikovom sneme strany Peter Zajac. OKS dnes volila aj piatich podpredsedov, ani tu ...Zdieľať
zajac Predseda OKS Peter ZajacFoto: SITA/Jozef Jakubčo BRATISLAVA 4. decembra (WEBNOVINY) - Predsedom Občianskej konzervatívnej strany (OKS) ostáva aj po dnešnom republikovom sneme strany Peter Zajac. OKS dnes volila aj piatich podpredsedov, ani tu však neprišlo k zmenám. Republikový snem strany zvolil za podpredsedov Zuzanu Dzivjakovú, Františka Šebeja, Petra Osuského, Ondreja Dostála a Tibora Tkáča, predsedom programovej rady ostáva Rudolf Zajac. Jedinou novou tvárou OKS je oddnes Ján Hacaj, ktorý je ústredným tajomníkom OKS.

OKS sa dnes opätovne zaviazalo podporovať vládu v dnešnom zložení a nijako sa nepodieľať na jej páde, pričom sa strana bude držať programového vyhlásenia. OKS založili najmä bývalí poprední členovia Demokratickej strany. Ustanovujúci snem strany sa konal 8. decembra 2001.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
HRUŠOVSKÝ: Spojenie hlasovaní môže byť zložité
<< predchádzajúci článok
Počet chrípkových ochorení v Trenčíne mierne rastie

Predsedom OKS ostáva Peter Zajac - diskusné fórum čitateľov

Na smiech aj zajacom.4.12. 17:44:23