Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

08. júna 2024

Pri ruskom ostreľovaní ukrajinských dedín v Chersonskej oblasti zomrela jedna žena, dvaja muži boli zraneníJedna ukrajinská civilistka zomrela a ďalší dvaja utrpeli zranenia pri ruských útokoch v Chersonskej oblasti na juhu krajiny. Ako informuje web Kyiv Independent, uviedli to v sobotu na komunikačnej platforme Telegram ...Zdieľať
russia_ukraine_war_12906 676x451 8.6.2024 (SITA.sk) - Jedna ukrajinská civilistka zomrela a ďalší dvaja utrpeli zranenia pri ruských útokoch v Chersonskej oblasti na juhu krajiny. Ako informuje web Kyiv Independent, uviedli to v sobotu na komunikačnej platforme Telegram miestne úrady.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine


Útok na obec Dudčany okolo poludnia smrteľne zranil 60-ročnú ženu, napísal gubernátor oblasti Oleksandr Prokudin. Zároveň ruské ostreľovanie dediny Bilozerka zranilo dvoch mužov, oznámila regionálna vojenská administratíva.

Ruské jednotky pravidelne útočia na tú časť Chersonskej oblasti, ktorá leží na západnom brehu rieky Dnipro, od novembra 2022, keď ju oslobodili ukrajinskí vojaci.


Zdroj: SITA.sk - Pri ruskom ostreľovaní ukrajinských dedín v Chersonskej oblasti zomrela jedna žena, dvaja muži boli zranení © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Dánska premiérka Mette Frederiksenová utrpela pri napadnutí v centre Kodane ľahké zranenie krku
<< predchádzajúci článok
Rusi presúvajú svoje jednotky z Chersonskej oblasti na severovýchod Ukrajiny, hlási Národné centrum odporu