Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

23. januára 2010

Príbeh Spice Girls sa dostane na divadelné doskyTvorca súťaže American Idol a objaviteľ skupiny Spice Girls Simon Fuller potvrdil, že príbeh pätice dievčat sa dostane na divadelné dosky v londýnskom West ...Zdieľať
Foto: SITA, AP


BRATISLAVA 23. januára (WEBNOVINY) - Tvorca súťaže American Idol a objaviteľ skupiny Spice Girls Simon Fuller potvrdil, že príbeh pätice dievčat sa dostane na divadelné dosky v londýnskom West Ende.

Známe skladby, ktoré naspievali Victoria Adams, Emma Bunton, Geri Halliwell, Mel B a Mel C, budú v muzikálovej produkcii aj po rozpade skupiny tešiť ich fanúšikov. Hoci ešte v roku 2009 speváčky túto možnosť popierali, podľa ich bývalého manažéra sa myšlienka stane realitou. Fuller bude šou pripravovať s producentkou filmového muzikálu Mamma Mia! (2008) Judy Craymer. "To, čo Judy dosiahla so svojím veľkým hitom Mamma Mia! a dievčenská sila, ktorú vytvorili Spice Girls svojimi skladbami, ovplyvnilo popovú kultúru viac, než si kto dokáže predstaviť," uviedol Fuller a dodal, že hviezdy sú projektom nadšené. "Chcem vytvoriť unikátnu oslavu skupiny a ich hudby, s im vlastnou príchuťou a vôňou a s veselým odkazom," povedala o svojich plánoch na muzikál Craymer. Pracovným názvom šou je Viva Forever podľa hitu Spice Girls z roku 1998.

Informácie zverejnila internetová stránkaAceshowbiz.com.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Americký astronaut poslal prvý
<< predchádzajúci článok
Nech len Polański príde, odkázal sudca právnikom

Príbeh Spice Girls sa dostane na divadelné dosky - diskusné fórum čitateľov