19. decembra 2009

Prípravný zápas Slovensko - Švajčiarsko

Slovenskí hokejoví reprezentanti prehrávajú v sobotňajšom prípravnom stretnutí v Spišskej Novej Vsi so Švajčiarmi po II. tretine 2:3. Zverenci Jána Filca síce boli v úvodnom dejstve ...

SPIŠSKÁ NOVÁ VES 19. decembra (WEBNOVINY) - Slovenskí hokejoví reprezentanti prehrávajú v sobotňajšom prípravnom stretnutí v Spišskej Novej Vsi so Švajčiarmi po II. tretine 2:3. Zverenci Jána Filca síce boli v úvodnom dejstve lepším tímom, ale v 17. min v rozpätí jedenástich sekúnd inkasovali z hokejok Jeannina a Sannitza. V druhom tretine Slováci presilovkovými gólmi Pálffyho a Baranku vyrovnali, Švajčiarov však potom poslal opäť do vedenia Wick.

Slovensko - Švajčiarsko 2:3 (0:2, 2:1) po II. tretine

Góly: 31. Pálffy (Marcel Hossa, Bartovič), 32. Baranka (Radivojevič) - 17. Jeannin (Wick, Bärtschi), 17. Sannitz (Domenichelli, Furrer), 35. Wick (Bärtschi, Jeannin).

Svetový rekord Američanov na 4x100 m voľný spôsob