Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

11. mája 2019

Raiola nestihne anglický prestupový trhNa snímke Mino Raiola a Paul Pogba.Zdieľať
Na snímke Mino Raiola a Paul Pogba. Foto: Twitter
Zürich 11. mája (TASR) - Medzinárodná futbalová federácia rozšírila trojmesačnú suspendáciu hráčskeho agenta Mina Raiolu na celý svet. Prominentného zástupcu mnohých hviezd v piatok potrestala talianska federácia (FIGC) bez zverejnenia dôvodu. Podľa Gazzetta dello Sport môže súvisieť s prestupom talentovaného útočníka Gianlucu Scamaccu z AS Rím do PSV Eindhoven v roku 2015.


Samotný Raiola si však myslí, že trest je odplata za kritiku na adresu FIGC. Známy agent v minulosti viackrát obvinil federáciu za nedostatočné opatrenia proti rasizmu. "Už som kontaktoval mojich právnikov. Ide o zjavnú nespravodlivosť a ja využijem všetky dostupné prostriedky na dosiahnutie nápravy. Nedostal som žiadne vysvetlenie, naozaj netuším dôvod sankcie."

Raiolov trest uplynie až po uzávierke letného prestupového obdobia v Anglicku a môže ovplyvniť presuny viacerých futbalistov. Do Raiolovho portfólia patria napríklad Paul Pogba z Manchestru United, o ktorého má údajne záujem Real Madrid, či mladý stopér Ajaxu Amsterdam Matthijs de Ligt, naňho sa zamerala Barcelona.


Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Hamilton najrýchlejší v poslednom tréningu pred VC Španielska
<< predchádzajúci článok
Sagan si chce v Kalifornii napraviť chuť

Raiola nestihne anglický prestupový trh - diskusné fórum čitateľov