Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    

12. decembra 2005

Rišo stráži Jankin prsteň!Richard Janiga je po 96 dňoch z vily VyVolených von. Rozhodli o tom televízni diváci v sobotňajšom dueli.Zdieľať
Jeho vyzývateľ Jaroslav Gábor, alias Rocky, dostal od nich 49 222 hlasov, kým Rišo len 21 739. „Rocky si vybral dobre, lebo vedel, že som mal najmenej hlasov z tých, čo sa vrátili z duelu. Bolo to od neho taktické, je to hráč, ktorý ide za svojím cieľom,“ povedal nášmu denníku Rišo. Odmietol však špekuláciu, že po rozpade svojho vzťahu chcel Rocky rozbiť aj jeho vzťah s Jankou. Rišo jednoznačne povedal, že keby on bol vyzývateľ, tak by si vybral do duelu Rockyho (29), lebo ho sklamal ako človek. „Vie dobre využiť televíziu vo svoj prospech,“ hovorí na margo situácie, keď sa v nemocnici Rocky predvádzal darčekom pre lekárov napriek tomu, že to bolo určené pre deti.

Z vily však milovník Rišo (25) neodišiel naprázdno: jeho milovaná mu dala pekný prsteň, ktorý novinárom s radosťou predviedol na svojom malíčku: „Dala mi ho Janka, aby som jej ho postrážil,“ pochválil sa. Nevylúčil, že budú spolu  žiť v Bratislave, všetko závisí len od toho, ako ho prijme jej štvorročná dcéra Chloe. Na našu otázku, prečo nedokázal pred kamerami povedať, že svoju partnerku z vily má rád, odpovedal: „Poprosila ma pod paplónom, aby som náš vzťah na verejnosti nerozpitvával. Viem, ako ju to zranilo, keď som tam pred viacerými hovoril o našom vzťahu.“
Rišo je, zdá sa, rozhodnutý pre ďalší život s citlivou Jankou Bombovou (27). So svojou bývalou priateľkou Tatianou sa chce len stretnúť a ospravedlniť sa jej, lebo jej vraj ublížil. „Keby sa dostala so mnou do vily, možno by to dopadlo úplne ináč,“ dodal. Ako povedal Rišo, nepáčilo sa mu, akým spôsobom bránil svalovec Tony svojho českého kamaráta Vladka v spore s Luisom, ani výroky, ktoré na jeho adresu povedal. ,,Poznám Luisa už dlhšie. Tým, že zostal dlhšie stáť pri Vladkovi, neprovokoval, on tak rieši situácie. Napríklad, keď sme boli v bare a povedal som mu, aby vypadol, lebo mám ťažkú chvíľu a chcem byť sám, on zostal, a dve hodiny v kuse mi rozprával,“ tvrdí Rišo. Podľa neho práve Luis alebo Janka by mali vyhrať 11 miliónov: „Výhru by mal dostať normálny človek, a nie herec.“ Spýtali sme sa, či by sa ešte niekedy vrátil do takejto hry. „To vám poviem po troch týždňoch dovolenky. Teraz cítim takú úľavu, že môžem pokojne rozprávať, pozrieť sa na čas na hodinkách...“ dodal so smiechom po tom, ako si po reality šou užil prvé chvíle v reálnom svete.
Zvyšných štyroch VyVolených čaká ešte jeden duel a so súťažou sa rozlúčia 25. decembra, keď bude vyhlásený víťaz. Ten si odnesie výhru za 11 miliónov korún.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Lenka: Nájdem si iného, ktorý ma vymláti
<< predchádzajúci článok
Kohn 10.12.2005

Rišo stráži Jankin prsteň! - diskusné fórum čitateľov

Chyba12.12. 17:12:42
???13.12. 3:13:05