Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

30. novembra 2023

Rusi vystrelili na tri mestá v Doneckej oblasti šesť rakiet S-300, trojčlenná rodina je zrejme stále pod troskami domuRuský raketový útok na ukrajinské mesto Novohrodivka v Doneckej oblasti si medzi civilistami vyžiadal dve obete na životoch. Uviedlo to ukrajinské ministerstvo vnútra.Zdieľať
russia_ukraine_war_57113 676x451 30.11.2023 (SITA.sk) - Ruský raketový útok na ukrajinské mesto Novohrodivka v Doneckej oblasti si medzi civilistami vyžiadal dve obete na životoch. Uviedlo to ukrajinské ministerstvo vnútra.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine


Po útoku, ktorý sa odohral v noci na štvrtok, je pravdepodobne stále pod troskami trojčlenná rodina vrátane osemročného dievčatka, uviedlo ministerstvo a dodalo, že záchranná operácia stále prebieha. Informuje o tom web Kyiv Independent.

Na mestá Novohrodivka, Pokrovsk a Myrnohrad v okrese Pokrovsk v Doneckej oblasti Rusi vystrelili šesť rakiet S-300. Tieto tri mestá ležia neďaleko Rusmi okupovanej časti Doneckej oblasti.


Zdroj: SITA.sk - Rusi vystrelili na tri mestá v Doneckej oblasti šesť rakiet S-300, trojčlenná rodina je zrejme stále pod troskami domu © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Putin vyzval ruské ženy, aby mali sedem alebo osem detí. Početné rodiny majú byť v krajine normou
<< predchádzajúci článok
LGBTQ+ aktivizmus je v Putinovom Rusku považovaný za extrémizmus, najvyšší súd ho postavil mimo zákon