Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

25. septembra 2023

Rusi zničili obilné sklady v Odese, útočili dronmi a raketami Kalibr (video+foto)Ruské sily v noci na pondelok zaútočili na Odeskú oblasť na juhu Ukrajiny 19 dronmi Šáhid a dvomi nadzvukovými raketami Onyx. Uviedla to ukrajinská armáda. Moskva proti ukrajinským regiónom zároveň použila ...Zdieľať
odesa rusky utok 676x507 25.9.2023 (SITA.sk) - Ruské sily v noci na pondelok zaútočili na Odeskú oblasť na juhu Ukrajiny 19 dronmi Šáhid a dvomi nadzvukovými raketami Onyx. Uviedla to ukrajinská armáda. Moskva proti ukrajinským regiónom zároveň použila najmenej 12 rakiet Kalibr.

Viac o téme: Vojna na UkrajineUkrajinská protivzdušná obrana nad Odeskou oblasťou zostrelila 19 dronov Šáhid a 11 rakiet Kalibr. Informuje o tom web Kyiv Independent.


Budova prístavu v Odese utrpela výrazné škody, konštatovala ukrajinská armáda. Rakety Onyx okrem toho zničili obilné sklady.Gubernátor Odeskej oblasti Oleh Kiper na komunikačnej platforme Telegram napísal, že v meste Odesa jednu civilistku zranila črepina a jeden súkromný dom na predmestí poškodil požiar, ktorý vypukol po páde trosiek.
Zdroj: SITA.sk - Rusi zničili obilné sklady v Odese, útočili dronmi a raketami Kalibr (video+foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rusi vo vojne stratili ďalšie stovky vojakov a techniku, tvrdia Ukrajinci
<< predchádzajúci článok
V Taliansku zomrel väznený mafiánsky bos Matteo Messina Denaro