Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

09. júla 2024

Ruské veľvyslanectvo v Prahe bolo poliate tekutinou imitujúcou krv, išlo o reakciu na raketový útok v Kyjeve (video)Po pondelňajšom rozsiahlom ruskom raketovom útoku na Ukrajinu, ktorý si vyžiadal zhruba štyri desiatky mŕtvych a približne 200 zranených, bolo ruské veľvyslanectvo v Prahe poliate červenou tekutinou imitujúcou krv. ...Zdieľať
praha 676x470 9.7.2024 (SITA.sk) - Po pondelňajšom rozsiahlom ruskom raketovom útoku na Ukrajinu, ktorý si vyžiadal zhruba štyri desiatky mŕtvych a približne 200 zranených, bolo ruské veľvyslanectvo v Prahe poliate červenou tekutinou imitujúcou krv. Referuje o tom web Ukrajinská pravda s odvolaním sa na zábery na platforme X.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine


Video zobrazuje dve osoby, muža a ženu, ako vylievajú dve vedrá červenej tekutiny na ceduľku označujúcu veľvyslanectvo pred vchodom do jeho areálu. V popise na sociálnych sieťach bolo uvedené, že vedrá obsahovali kečup. Po tom, ako muž a žena vyprázdnili vedrá, k nim pristúpili muži zákona.Český minister zahraničných vecí Jan Lipavský po útokoch, ktoré zasiahli aj detskú nemocnicu v Kyjeve, pokarhal „užitočných idiotov“ snívajúcich o mieri s Ruskom. Prezident Petr Pavel zasa vyhlásil, že „Putinovo Rusko sa nezastaví pred ničím“.Zdroj: SITA.sk - Ruské veľvyslanectvo v Prahe bolo poliate tekutinou imitujúcou krv, išlo o reakciu na raketový útok v Kyjeve (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Šutaj Eštok: Som otcom dvoch malých detí a som zdesený. Každý normálny človek musí odsúdiť útok na nemocnicu v Kyjeve
<< predchádzajúci článok
Európska únia pozastavila prístupový proces Gruzínska a zmrazila finančnú podporu vo výške 30 miliónov eur