Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

18. júna 2024

Ruskí vojaci v Doneckej oblasti sťali ukrajinského vojaka, prokuratúru začala s vyšetrovanímUkrajinská prokuratúra začala vyšetrovanie prípadu, v ktorom ruskí vojaci v Doneckej oblasti sťali vojaka ukrajinskej armády. Informuje o tom spravodajský web Ukrajinská pravda, ktorý cituje správu tlačovej ...Zdieľať
russia_ukraine_war_the_road_to_bakhmut_54268 676x452 18.6.2024 (SITA.sk) - Ukrajinská prokuratúra začala vyšetrovanie prípadu, v ktorom ruskí vojaci v Doneckej oblasti sťali vojaka ukrajinskej armády. Informuje o tom spravodajský web Ukrajinská pravda, ktorý cituje správu tlačovej služby ukrajinskej generálnej prokuratúry.

Viac o téme: Vojna na UkrajineUkrajinská armáda v pondelok dostala informáciu, že vojaci jednej z jednotiek ruských síl v okrese Volnovacha v Doneckej oblasti nariadili svojim podriadeným, aby nebrali zajatcov a namiesto toho, aby ukrajinským vojakom odrezali hlavy.

Počas leteckého prieskumu jednej z bojových pozícií v Doneckej oblasti ukrajinskí vojaci spozorovali zničené ukrajinské obrnené vozidlo. Na vozidle ležala odrezaná hlava ukrajinského vojaka. Ukrajinská prokuratúra vyšetruje, ktorí vojaci ruskej armády tento zločin spáchali.Zdroj: SITA.sk - Ruskí vojaci v Doneckej oblasti sťali ukrajinského vojaka, prokuratúru začala s vyšetrovaním © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Výstavba Národného olympijského centra plaveckých športov Košice je v sklze, podľa primátora by to dodávateľ mohol dobehnúť (video+foto)
<< predchádzajúci článok
Elektrina v domácnosti – efektívne a ekologicky