Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

29. októbra 2022

Rusko sa pochválilo úspechom v Sevastopoľskom zálive, armáda údajne odvrátila všetky útoky dronmiRuské námorníctvo vraj odrazilo útok dronmi v Sevastopoľskom zálive na ukrajinskom polostrove Krym, ktorý Rusko anektovalo v roku 2014. „Lode Čiernomorskej flotily odrazili útok dronmi vo ...Zdieľať
gettyimages 1284251612 676x451 29.10.2022 (Webnoviny.sk) - Ruské námorníctvo vraj odrazilo útok dronmi v Sevastopoľskom zálive na ukrajinskom polostrove Krym, ktorý Rusko anektovalo v roku 2014.


„Lode Čiernomorskej flotily odrazili útok dronmi vo vodách Sevastopoľského zálivu," uviedol na komunikačnej platforme Telegram Moskvou dosadený gubernátor Sevastopoľa Michail Razvožajev. „V meste nebolo nič zasiahnuté. Zostávame pokojní. Situáciu máme pod kontrolou," dodal.

Miestni predstavitelia konštatovali, že trajekty a lode dočasne zastavili premávku v zálive. Ukrajinská strana útok dronmi nepotvrdila. Informuje o tom portál news.sky.com.


Zdroj: Webnoviny.sk - Rusko sa pochválilo úspechom v Sevastopoľskom zálive, armáda údajne odvrátila všetky útoky dronmi © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Predvolebná kampaň v Bratislave nebola pekná, skonštatoval primátor Vallo
<< predchádzajúci článok
Poďte voliť, vyzval Heger Slovákov. Zároveň pripomenul, že spojené voľby rozhodnú o tom, kto bude spravovať naše mestá a obce (video)