Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova    Regióny

18. júla 2018

Ružinov hľadá opäť svoje osobnosti, prijíma nominácie na oceneniaIlustračná snímka.Zdieľať
Ilustračná snímka. Foto: TASR
 
Bratislava 18. júla (TASR) – Bratislavský Ružinov opäť hľadá svoje osobnosti. Samospráva preto vyzýva na nominovanie tých, ktorí prispeli k lepšiemu životu v mestskej časti alebo ju významne reprezentovali na Slovensku či v zahraničí. Podávať návrhy na verejné ocenenie je možné do 17. augusta.


"Ocenení môžu byť občania, ktorí svojou činnosťou prispeli k rozvoju mestskej časti, k zlepšeniu života jej obyvateľov alebo dosiahli vynikajúce výsledky v niektorej z oblastí ľudskej činnosti," uvádza mestská časť na svojej webovej stránke.

Návrhy na ocenenie môžu predkladať samotní obyvatelia, ale tiež občianske združenia, organizácie, nadácie, združenia, fondy či verejnoprávne inštitúcie pôsobiace na území mestskej časti. Podmienkou je vyplniť prihlasovací formulár, ktorý je zverejnený na webovej stránke.

Ten treba následne poslať elektronicky na e-mailovú adresu janka.lukacova@ruzinov.sk alebo poštou na adresu odboru školstva, kultúry a športu ružinovského miestneho úradu na Mierovej ulici. Súčasťou formulára je aj životopis nominovaného a základné kontaktné údaje navrhovateľa i navrhovaného.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pri zrútení budovy v Indii zahynuli traja ľudia
<< predchádzajúci článok
Uber už investoval v Mexiku viac ako 500 miliónov USD

Ružinov hľadá opäť svoje osobnosti, prijíma nominácie na ocenenia - diskusné fórum čitateľov