Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

09. októbra 2019

RVR uložila sankcie dvom vysielateľom a udelila jednu licenciuRada pre vysielanie a retransmisiu (RVR) na svojom stredajšom zasadnutí uložila dve sankcie a udelila tiež jednu licenciu. TASR o tom informovala hovorkyňa RVR Ivana ...Zdieľať
Ilustračné foto. Foto: TASR/Tomáš Halász
Bratislava 9. októbra (TASR) - Rada pre vysielanie a retransmisiu (RVR) na svojom stredajšom zasadnutí uložila dve sankcie a udelila tiež jednu licenciu. TASR o tom informovala hovorkyňa RVR Ivana Čaučíková. Rada tiež začala viaceré správne konania.


RVR uložila sankciu, čiže upozornila na porušenie zákona prevádzkovateľa retransmisie Správcovské bytové družstvo IV Košice v súvislosti s tým, že dňa 11. apríla 2019 poskytoval retransmisiu programovej služby Duna TV bez súhlasu jej pôvodného vysielateľa.

Rada tiež uložila sankciu prevádzkovateľovi retransmisie TS, s. r. o., v súvislosti s tým, že dňa 15. mája 2019 poskytoval retransmisiu programových služieb CNN, M1, M2, ČT1 SD/HD a ČT2 SD/HD bez súhlasu ich pôvodných vysielateľov.

RVR v stredu udelila licenciu na celoplošné digitálne vysielanie televíznej programovej služby ducktv plus spoločnosti MEGA MAX MEDIA, s. r. o.

Rada tiež podľa hovorkyne uznala za neopodstatnené desať sťažností, respektíve ich častí.


Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ruské súdy potvrdili tresty väzenia pre účastníkov protestov v Moskve
<< predchádzajúci článok
NEHODA: Vodič prevrátil auto na strechu a z miesta nehody ušiel

RVR uložila sankcie dvom vysielateľom a udelila jednu licenciu - diskusné fórum čitateľov