22. decembra 2010

Saparov gól tímu Ankaragücü k víťazstvu nepomohol

Ani gól slovenského futbalového reprezentanta Mareka Saparu nestačil tureckému Ankaragücü na víťazstvo na pôde Genclerbirligi v stredajšom súboji skupinovej ...

sapara Marek SaparaFoto: SITA/Tomáš BenedikovičANKARA 22. decembra (WEBNOVINY) - Ani gól slovenského futbalového reprezentanta Mareka Saparu nestačil tureckému Ankaragücü na víťazstvo na pôde Genclerbirligi v stredajšom súboji skupinovej fázy Tureckého pohára. Dvadsaťosemročný stredopoliar otvoril tesne pred polčasovou prestávkou skóre, no v druhom polčase na konečných 1:1 upravil v 60. min Delibalta. Po dvoch zápasoch skupinovej časti pohárovej súťaže má Ankaragücü na svojom konte štyri body a patrí mu druhá priečka za vedúcim Bucasporom Izmir.