Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

13. augusta 2019

Senegalčana zatkli na letisku vo Vietname za pašovanie kokaínuVietnamská polícia zatkla na hlavnom letisku v Hočiminovom Meste senegalského občana, pretože ho prichytili s 1,6 kg kokaínu v žalúdku. V utorok o tom podľa agentúry DPA informovali miestne ...Zdieľať
Foto: TASR
Hanoj 13. augusta (TASR) - Vietnamská polícia zatkla na hlavnom letisku v Hočiminovom Meste senegalského občana, pretože ho prichytili s 1,6 kg kokaínu v žalúdku. V utorok o tom podľa agentúry DPA informovali miestne médiá.


Cestujúci vo veku 39 rokov odmietol spolupracovať s colníkmi, keď ho po jeho prílete z thajského Bangkoku v sobotu 10. augusta zastavili na Medzinárodnom letisku Tan Son Nhat.

Pri skríningoch tela zistili u pasažiera možné cudzie predmety, a preto ho previezli do nemocnice, kde mu lekári našli v žalúdku 77 kapsúl kokaínu, čo sa rovná 1,6 kilogramu.

Bangkok bol pre Senegalčana tranzitným miestom, predtým letel z nespresneného nigérijského mesta do etiópskej Addis Abeby, napísal vietnamský spravodajský portál VnExpress.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Nemci obsadili Skýcov až po odchode partizánov, potom ho vypálili
<< predchádzajúci článok
MARIAN K. VYPOVEDÁ V PRÍPADE JEHO SMS KOMUNIKÁCIE

Senegalčana zatkli na letisku vo Vietname za pašovanie kokaínu - diskusné fórum čitateľov