Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Počítače

26. júna 2023

Séria hodiniek Huawei Watch 4 - Luxusný dizajn a revolučné technológie pre monitorovanie zdravia (video)Huawei nedávno predstavil sériu hodiniek Watch 4 s cieľom poskytnúť nositeľné riešenie pre všetkých používateľov, ktorí chcú sledovať svoje zdravie a zlepšiť kvalitu svojho života.Zdieľať
Séria hodiniek Huawei Watch 4 - Luxusný dizajn a revolučné technológie pre monitorovanie zdravia

Huawei Watch 4 prichádzajú hneď v dvoch modeloch a sú vynikajúcim spoločníkom pri športe, ponúkajú viac ako 100 športových režimov, vrátane behu, cyklistiky či plávania; navyše podporujú profesionálne športové režimy ako je Free Diving Mode pre voľné potápanie až do 30 metrov, a Driving Range Mode pre golf.

Mimoriadne odolné telo z ultraľahkých materiálov

Séria nielenže podporuje mnoho športových režimov a možností sledovania zdravia, ale ponúkajú aj odolný, ľahký a luxusný dizajn. Konkrétne vynikajú telom z leteckej titánovej zliatiny, ktorá je mimoriadne odolná a má vynikajúcu odolnosť voči teplu a korózii.

Huawei Watch 4 Pro ponúkajú dva rôzne remienky, titanový a tmavo hnedý kožený. Titanový remienok má luxusný vzhľad, zatiaľ čo tmavo hnedý kožený remienok vyznieva viac klasicky. Ak však hľadáte športovejší a minimalistický vzhľad, potom by mohli byť správnou voľbou Huawei Watch 4, dodávané s čiernym fluorelastomérovým remienkom, ktorý je hypoalergénny a ľahko sa čistí.

Vďaka použitiu kvalitných materiálov, ktoré prechádzajú vysokoteplotným kovaním a mnohými postupmi leštenia počas výrobného procesu, majú oba modely série mimoriadne ľahké telo, ktoré pri nosení takmer necítite. Watch Pro 4 majú hrúbku iba 12,9 mm a vážia 65 g, zatiaľ čo Watch 4 majú hrúbku iba 10,9 mm a vážia len 48g, čo zabezpečuje ľahké a pohodlné nosenie.

Komplexný systém sledovania a zlepšovania zdravia

Oba modely smart hodiniek majú 1,5-palcovú flexibilnú farebnú obrazovku Low-Temperature Polycrystalline Oxide (LTPO) pre jasné zobrazenie informácií na displeji. Navyše, model Pro sa môže pochváliť ochranným sklíčkom z umelého zafíru, čo z nich robí vôbec prvé smart hodinkami s týmto spôsobom ochrany a zároveň displejom LTPO s podporou funkcie Always-On.

To, čo robí sériu Huawei Watch 4 revolučnou z hľadiska monitorovania zdravia, je podpora funkcie Health Glance, ktorá využíva viaceré zdravotné indikátory na meranie rôznych zdravotných dát, ako sú EKG, tepová frekvencia, SpO2, detekcia arteriálnej tuhosti, stresové úrovne, teplota pokožky a kontrola dýchania, a to všetko naraz. Okrem toho, že svojim používateľom ponúkajú kompletnú analýzu sledovania zdravia, smart hodinky prinášajú aj riešenia pre monitorovanie zdravia srdca. Sú vybavené senzormi EKG a PPG, ktoré monitorujú jednokanálové merania EKG, srdcový rytmus, fibriláciu predsiení, predčasné predsieňové kontrakcie a profesionálnu detekciu arteriálnej tuhosti na skríning artériosklerózy.

 

Navyše, smart hodinky nielenže ponúkajú riešenia pre monitorovanie zdravia srdca, ale tiež ponúkajú riešenia pre monitorovanie vaskulárneho zdravia, vrátane funkcie algoritmu Respiratory Spectrum Analysis, ktorá poskytuje užitočné návrhy pre prevenciu a liečbu dýchacích ochorení po vykonaní hodnotenia. Ide skrátka o všestranného zdravotného asistenta, ktorý je vám k dispozícii 24 hodín denne.

Na Slovensku už v predaji

Luxusné smart hodinky pre športové aktivity a pokročilé monitorovanie zdravia sú aktuálne v slovenskom predaji. Huawei Watch 4 Pro s titánovým remienkom kúpite za 699 eur, rovnaký model s koženým remienkom je v predaji za 549 eur. Odporúčaná cena model Watch 4 s čiernym gumeným remienkom je 449 eur.

 


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Nové vlajkové lode Huawei pre Európu predstavené: Špičkový fotomobil P60 Pro a ohybná skladačka Mate X3 (video) (9. 5. 2023)
 Huawei uvádza na slovenský trh smart hodinky WATCH Ultimate s luxusným dizajnom a prémiovými funkciami (3. 4. 2023)
 Huawei Mate 50 Pro je novým kráľom rebríčka DXOMARK, dosiahol najvyššie skóre v histórii (31. 10. 2022)
 Huawei Mate 50 Pro: Prichádza nový kráľ smartfónovej fotografie (5. 10. 2022)
 Video: Aj v novom Huawei nova 9 SE môžete mať všetky svoje obľúbené aplikácie (23. 3. 2022)
 Watch GT Runner: Prvé bežecké hodinky od Huawei prichádzajú na Slovensko (video) (7. 3. 2022)
 Naozajstná výdrž: Smartfóny série Huawei P50 vás dostanú po stránke batérie aj hardvéru (21. 2. 2022)
 Smartfóny Huawei P50 Pro a P50 Pocket prichádzajú do predaja u slovenských operátorov (7. 2. 2022)
 Huawei uvádza na slovenský trh nový top model P50 Pro a skladací P50 Pocket (video) (26. 1. 2022)
 Bezkontaktne už zaplatíte aj Huawei smartfónom: NFC platby umožnia aj čoskoro dostupné novinky radu P50 (21. 1. 2022)nasledujúci článok >>
Meta na Slovensku ďalej rozširuje partnerský program overovania faktov na Facebooku a Instagrame
<< predchádzajúci článok
Video: Richard Müller a Emma Smetana predstavujú spoločnú novinku Tahle jedna vteřina