Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

18. apríla 2011

Širokého hotel pre hokejistov nebude mať heliportHotel pri Zimnom štadióne Ondreja Nepelu ...Zdieľať
siroky Hotel Juraja Širokého pri Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave je už skolaudovaný, heliport však mať nebude.Ilustračné foto SITA/Tomáš BenedikovičBRATISLAVA 18. apríla (WEBNOVINY) – Hotel pri Zimnom štadióne Ondreja Nepelu je už skolaudovaný, heliport mať nebude. Uviedol to na dnešnom neformálnom otvorení riaditeľ hotela DoubleTree by Hilton Viktor Bonislavský. Hotel bol právoplatne skolaudovaný v utorok 12. apríla, podľa Bonislavského s kolaudáciou neboli žiadne problémy. Na streche hotela heliport nie je, ani v budúcnosti nebude. „Heliport to nie je, ani nemá parametre na to, aby to bol heliport,“ uviedol Bonislavský. Podľa PR manažérky hotela Márie Adamovej kruh na streche zakrýva chladiace zariadenia a vzduchotechniku, navrhnutý bol od začiatku.


Investor Tehelné pole a.s. už dostal od novomestského stavebného úradu pokutu za začatie stavby hotela bez stavebného povolenia. Zatiaľ zaplatil sumu 10-tisíc eur, ostáva mu ešte vyplatiť 20-tisíc eur.

Maskot MS 2011 vlk Goooly.Ilustračné foto SITA/Ivan FleischerHotel DoubleTree by Hilton bude hostiť slovenských aj českých hokejových reprezentantov

Hotel má 120 izieb, vrátane 12 junior suite a 12 deluxe izieb. Ponúka aj podzemné parkovanie s kapacitou viac ako 350 miest. O využití parkovacích miest počas šampionátu rozhoduje podľa Bonislavského Organizačný výbor Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji. Hotel má spa s bazénom aj saunou a špecializovaným fitnes centrom. Otvorenie hotela prinesie prácu sto stálym zamestnancom a desiatkam ďalších zamestnancov subdodávateľských spoločností.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Axa banka chce loviť klientov nielen medzi mladými ľuďmi
<< predchádzajúci článok
Vodičovi namerali neskutočných 6,5 promile alkoholu v krvi