Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

02. novembra 2017

Školáci mali vysadiť konope medzi obcami Nižný a Vyšný TvarožecBardejovský vyšetrovateľ obvinil zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi dvoch ...Zdieľať
Ilustračné foto Foto: TASR/Polícia
Bardejov 2. novembra (TASR) – Bardejovský vyšetrovateľ obvinil zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi dvoch mladíkov vo veku 16 a 17 rokov z obce Nižný Tvarožec v okrese Bardejov.


Ako vo štvrtok informoval prešovský krajský policajný hovorca Daniel Džobanik, obvinená dvojica vysadila a pestovala v lesnom poraste medzi obcami Nižný Tvarožec a Vyšný Tvarožec tri kusy rastliny Cannabis (konope). Počas domovej prehliadky u mladšieho z obvinených polícia zaistila 28 kusov koncových častí sušiny zelenej farby, ako aj uzavreté sklo so sušinou a igelitovú tašku s obsahom rastlinných listov neznámeho pôvodu, vrátane ďalších pomôcok slúžiacich k užívaniu omamných a psychotropných látok.

Všetky zaistené veci boli zaslané na expertízne skúmanie na kriminalistický a expertízny ústav. Obaja obvinení mladíci sú stíhaní na slobode.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Kiššová: SaS víta snahy vládnej koalície ohľadom boja proti byrokracii
<< predchádzajúci článok
V EÚ najviac bývajú vo vlastnom byte alebo dome Rumuni

Školáci mali vysadiť konope medzi obcami Nižný a Vyšný Tvarožec - diskusné fórum čitateľov