Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Tlačové správy

Skupina Desmod zahrá 22. novembra rockový megakoncert v Púchove22. novembra zahrá fanúšikom najväčšie hity, ale aj chuťovky, ktoré chalani nikdy nehrali naživo. Príďte si vypočuť megahity „Nevrav mi, aký som“, „Chýbanie“, ...Zdieľať
Desmod Foto: Martin Fridner
Bratislava 7. novembra (OTS) - 22. novembra zahrá fanúšikom najväčšie hity, ale aj chuťovky, ktoré chalani nikdy nehrali naživo. Príďte si vypočuť megahity „Nevrav mi, aký som“, „Chýbanie“, „Vŕba“ či „Vyrobená pre mňa“, v Púchove je pripravená svetelná šou a prekvapenie!

Desmod to 22. novembra v Púchove odpália v zložení Mário „Kuly“ Kollár - spev, Dušan Minka - basová gitara, Rišo Synčák - gitara, Rasťo Toman - gitara, Ján Škorec - bicie a Martin Cibulka – klávesy.
Predvedieme rockový koncert obohatený o piesne, ktoré sme nehrávali často alebo dokonca vôbec. Vytiahli sme ich teraz z druhého a tretieho albumu. Rocková skladba „Kóma“, pieseň „Bezvetrie“, „XY“ či „Aby bolo jasné“. Prídu si teda na svoje aj fanúšikovia tých starších albumov. Do akustickej verzie sme dali napríklad skladbu „Vodopád“,“ prezradil Mário Kuly Kollár, líder skupiny Desmod.

Desmod teraz veľa skúšajú, pretože prerábajú pesničky na ich špeciálny Teatro set. Popri tom si musia zopakovať rockové skladby, aby predviedli nadupanú šou.
Z nášho zatiaľ posledného albumu „Molekuly zvuku“ zahráme všetky single – „Nevrav mi, aký som“, „Chýbanie“, „Plný dom“, ktorá je pôvodne s kapelou Jelen, ale my ju zahráme sami. Samozrejme nemôže chýbať skladba „Vŕba“, ktorá má podobný osud ako „Vyrobená pre mňa“, čiže musí byť, pretože ju obľubuje najmä ženská časť publika. Pieseň „Vyrobená pre mňa“ sme teraz trošku prerobili, tak sa fanúšikovia môžu tešiť,“ hovorí Kuly.

Chalani z Desmodu stíhajú okrem skúšania tvoriť aj nové piesne.
Teraz som s našim klávesákom Maťom Cibulkom v štúdiu a vymýšľame nové rytmy a riffy. Nechávame sa inšpirovať kapelami, ktoré sa posúvajú dopredu. Na nový singel sa fanúšikovia môžu tešiť na budúci rok,“ prezradil Kuly.

Ako predkapela v Púchove vystúpi skupina Renton & the Error Jam, ktorá vznikla roku 2011. Ich hudbu, ktorú členovia sami apostrofujú ako error music, charakterizuje svojrázna fúzia hudobných štýlov ako psychedelia, grunge, punk, rock a blues. Púchovská hala sa môže tešiť na veľkolepú svetelnú šou a špeciálne efekty.
V Púchove sme mali len dobré koncerty. V rámci turné máme na toto mesto iba dobré spomienky, hrali sme tam napríklad so skupinou Chinaski. Vždy keď sme koncertovali v tejto hale, tak tam bolo veľmi dobre. Tým pádom si nesmieme túto dobrú niť pretrhnúť a pokaziť. Chceme zabaviť ľudí, rád s fanúšikmi komunikujem a veľa improvizujem. Podľa toho, aké milé pekné tváre vidím pred sebou, podľa toho idem...“ uzatvára s úsmevom Kuly.

Nenechajte si ujsť takmer dvojhodinovú šou kapely Desmod. Vstupenky na koncert 22.11. 2019 v STC Aréne v Púchove si môžete kúpiť v sieti Predpredaj a v sieti Ticketportal.
Všetky informácie nájdete na http://www.desmod.sk a https://www.facebook.com/desmod.sk/?fref=ts

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
EK predpovedá Slovensku pomalší hospodársky rast do konca roka 2021
<< predchádzajúci článok
Ústav pamäti národa si v rôznych mestách pripomenie Nežnú revolúciu

Skupina Desmod zahrá 22. novembra rockový megakoncert v Púchove - diskusné fórum čitateľov