Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

25. novembra 2012

Slovák Ján Haraslín skončil piaty na Mister InternationalCelkovým víťazom siedmeho ročníka medzinárodnej súťaže sa stal Ali Hammoud z Libanonu.Zdieľať
Ján Haraslín Slovák Ján Haraslín sa umiestnil na piatej priečke v súťaži Mister International, ktorej siedmy ročník sa konal v sobotu v thajskom Bangkoku. Celkovým víťazom sa spomedzi 38 súťažiacich stal Ali Hammoud z Libanonu, za ním sa umiestnili Ron Teh zo Singapuru, Marko Šobot zo Slovinska, Ricardo Magryino z Brazílie a spomínaný Haraslín.

Slovensko mal pôvodne na Mister International reprezentovať Muž roka SR 2012 Karol Partika, ten však nakoniec do Thajska nemohol odcestovať, pretože je ženatý a pravidlá súťaže umožňujú zúčastniť sa iba slobodným mužom. Do Bangkoku preto namiesto neho išiel 23-ročný Haraslín, ktorý skončil v súťaži Muž roku SR 2012 na druhej priečke. Rodákovi z Bratislavy, ktorý študuje medzinárodné vzťahy v Nemecku, počas finálového večera zagratulovala aj thajská premiérka Jinglak Šinavatra. Českému zástupcovi Roberovi Anderlemu sa do finálovej pätnástky nepodarilo prebojovať.
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Robert De Niro prezradil, ktorých hercov obdivuje
<< predchádzajúci článok
Majstrom sveta vo F1 sa stal Sebastian Vettel

Slovák Ján Haraslín skončil piaty na Mister International - diskusné fórum čitateľov