09. novembra 2018

Slovenská 17-ka prehrala vo Füssene s domácim Nemeckom

Slovenská hokejová reprezentácia do 17 rokov prehrala vo svojom druhom stretnutí na Turnaji štyroch krajín v nemeckom Füssene s domácimi rovesníkmi 1:2 po ...

Ilustračné foto. Foto: TASR/Martin Baumann
Füssen 9. novembra (TASR) - Slovenská hokejová reprezentácia do 17 rokov prehrala vo svojom druhom stretnutí na Turnaji štyroch krajín v nemeckom Füssene s domácimi rovesníkmi 1:2 po samostatných nájazdoch.

Zverenci trénera Jána Lipianskeho viedli od 9. minúty po góle Adama Lukošíka, lenže súper dokázal v 52. minúte vyrovnať a v nájazdoch rozhodol o jeho dvojbodovom víťazstve Maximilian Miller.

Slovenská "sedemnástka", ktorá vo štvrtok zdolala Francúzsko "18" 4:2, je priebežne v tabuľke na druhej priečke so štyrmi bodmi. V sobotu ju čaká záverečný duel na turnaji proti švajčiarskym rovesníkom, ktorí v piatok podľahli Francúzsku 0:3. Informáciu priniesol web hockeyslovakia.sk.

Turnaj štyroch krajín vo Füssene:

Nemecko "17" - Slovensko "17" 2:1 pp a sn (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0, 1:0)

Gól SR: Lukošík (Jamrich, L. Lipiansky). Vylúčení: 4:6, presilovky a oslabenia: 0:0.