03. mája 2010

Slovensko - Lotyšsko 0:2 po II. tretine

Slovenský hráč Miroslav Zálešák (uprostred) v najväčšej šanci prvej tretiny počas druhého prípravného hokejového zápasu Slovensko - Lotyšsko pred MS 2010 IIHF v Nemecku SKALICA 3. mája ...

bez nazvu Slovenský hráč Miroslav Zálešák (uprostred) v najväčšej šanci prvej tretiny počas druhého prípravného hokejového zápasu Slovensko - Lotyšsko pred MS 2010 IIHF v Nemecku

SKALICA 3. mája  - Slovenská hokejová reprezentácia prehráva po druhej tretine pondelkového prípravného stretnutia v Skalici s výberom Lotyšska 0:2. Slováci nezachytili úvod druhej tretiny a po dvoch chybách v obrane inkasovali.