Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

09. marca 2007

Snúbenica poslala nastávajúceho vykradnúť dedkov bytDôchodcu z Viedne dva razy vykradol nastávajúci muž jeho vnučky. Zlodejova snúbenica mu pred lúpežou dala na dedkov byt tip. Za svoj nápad, ako sa obohatiť, si mladík vyslúžil väzenie a žena ...Zdieľať

BRATISLAVA 9. marca (WEBNOVINY) - Dôchodcu z Viedne dva razy vykradol nastávajúci muž jeho vnučky. Zlodejova snúbenica mu pred lúpežou dala na dedkov byt tip. Za svoj nápad, ako sa obohatiť, si mladík vyslúžil väzenie a žena podmienku. Snúbenica poslala 26-ročného muža kradnúť priamo do bytu svojich starých rodičov, odkiaľ si odniesol okrem niekoľkých cenných hodiniek aj hotovosť 900 eur, čo je v prepočte vyše tridsať tisíc slovenských korún. Osemdesiatdvaročný starký však druhý pokus nádejného ženícha zmaril. Zlodeja s peniazmi v jednej a s pištoľou v druhej ruke totiž pristihol priamo pri čine. Následné volanie o pomoc začul okoloidúci, ktorý v unikajúcom zlodejovi spoznal vnučkinho nastávajúceho.

Dôchodca nechal tehotnej vnučke kľúče od svojho bytu po tom, čo odišiel do nemocnice. Niekoľko týždňov pred vlámaním mladému páru, ktorý sa topil v dlhoch, dokonca finančne pomohol. Peniaze im však pravdepodobne nestačili, tak sa rozhodli, že si ďalšie zoberú od dedka sami. Plán im nakoniec nevyšiel. Mladík strávi tri roky vo väzení a "nevesta" dostala za napomáhanie dvojmesačnú podmienku.

SITA,AP


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Na horách 3. stupeň nebezpečenstva, oteplenie trvá
<< predchádzajúci článok
Poriadková polícia zasiahla proti brazílskym demonštrantom