Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

15. februára 2024

Špeciálnym hosťom Stinga bude talianska speváčka Giordana Angi


Tagy: Koncert PR

Na bratislavskom koncerte Stinga, ktorý sa uskutoční 1. júna 2024 v Tipos Aréne, sa v úlohe špeciálneho hosťa predstaví talianska spevácka hviezda Giordana Angi. Giordana Angi je ...Zdieľať
15.2.2024 (SITA.sk) - Na bratislavskom koncerte Stinga, ktorý sa uskutoční 1. júna 2024 v Tipos Aréne, sa v úlohe špeciálneho hosťa predstaví talianska spevácka hviezda Giordana Angi.

Špeciálnym hosťom Stinga bude talianska speváčka Giordana Angi


Giordana Angi je mimoriadne obľúbená talianska speváčka, skladateľka aj producentka. Spieva a vydáva albumy vo viacerých jazykových mutáciách. Dosiahla jeden platinový a dva zlaté predaje albumov v Taliansku aj vo Francúzsku. Giordana okrem vlastnej speváckej kariéry komponuje hudbu aj pre rôznych talianskych umelcov, vrátane superhviezdy Tiziana Ferra.

Giordana Angi je v Taliansku slávnou speváčkou a preto bola pozvaná vystupovať aj na prestížnu hudobnú súťaž s názvom "Sanremo Song Festival”. Päť rokov pôsobila ako mentorka v televíznom speváckom programe #1 Amici a tiež v ďalších rôznych televíznych reláciách.

Vstupenky online tu https://www.ticketportal.sk/event/STING?ID_partner=60

Svoj debutový medzinárodný EP album s názvom "Giordana" vydala s producentom Martinom Kierszenbaumom, ktorý bol nominovaný aj na ocenenie GRAMMY a spolupracuje s takými hviezdami ako Lady Gaga, Sting, Madonna, Mylène Farmer či Keane. Debutový album "Giordana" je dostupný v štyroch rôznych jazykoch – v angličtine, taliančine, francúzštine a španielčine.

Minulé leto Giordana zaznamenala vo Francúzsku 10 najlepších rádiových hitov ako "J´ètais pas fait pour le bonheur" či duet s francúzskou ikonou Pascalom Obispom. Talianska verzia jej aktuálneho singlu "Embers" (Ritorno Semper a Te") sa už nachádza v rebríčku "Top 100 airplay" v Taliansku s viac ako 100 000 videniami videoklipu k tejto skladbe.

STING 2024
1. JÚN 2024/TIPOS ARÉNA/BRATISLAVA
Vstupenky online tu https://www.ticketportal.sk/event/STING?ID_partner=60

Informačný servis


Zdroj: SITA.sk - Špeciálnym hosťom Stinga bude talianska speváčka Giordana Angi © SITA Všetky práva vyhradené.


Tagy: Koncert PR
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Bojnický zámok prinesie hororovo-romantickú šou Spiritus Mortis v rámci podujatia Strašidelný zámok
<< predchádzajúci článok
Na Koncerte pre Ukrajinu vystúpia Alyona Alyona, Berlin Manson, spevácky zbor z Charkiva, FVLCRVM, Karpatské chrbáty, VBPS a DJ Matwe.