Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

23. apríla 2012

Stanovisko iniciatívy protigorilam.sk k zajtrajším protestomIniciatíva www.protigorilam.sk aj naďalej podporuje všetky kroky, ktoré povedú k reálnemu vyšetreniu všetkých závažných káuz, ktoré traumatizujú slovenskú spoločnosť. Je však pre nás ...Zdieľať
protigorilamsk ilustracka BRATISLAVA 23. apríla (WBN/PR) - Iniciatíva www.protigorilam.sk aj naďalej podporuje všetky kroky, ktoré povedú k reálnemu vyšetreniu všetkých závažných káuz, ktoré traumatizujú slovenskú spoločnosť. Je však pre nás neprijateľné, ak sme svedkami toho, že sa začínajú objavovať iniciatívy, ktoré majú za cieľ odvádzať pozornosť od jadra problému a vytvárajú zástupné problémy.


Nemyslíme si, že najzávažnejším problémom je, že minister hospodárstva a ministerka zdravotnícka majú a mali nejaké nájomné a pracovno právne vzťahy s niektorou z firiem. Práve toto považujeme za postupné odvádzanie od hlavnej témy, ktorou má byť vyšetrenie všetkých veľkých káuz, kde daňoví poplatníci prišli o nemalé prostriedky.

Veľmi negatívne tiež vnímame, politizovanie celej kauzy zo strany istých iniciatív, ktoré sa netaja tým, že v budúcnosti majú v úmysle využiť potenciál nahnevaných občanov pri vytvorení, resp. založení novej politickej strany.

Vyzývame a žiadame preto, aby kompetentní predstavitelia rezortov vnútra a spravodlivosti informovali verejnosť v akom štádiu je pokračovanie vyšetrovania káuz od nástenky, mýta, MOKYSu, emisií až po Gorilu.

Eunika Rajská, členka iniciatívy protigorilam.sk

protigorilam.sk@gmail.com
www.protigorilam.sk

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pochodovať za marihuanu pozvali aj premiéra Fica.
<< predchádzajúci článok
Mauzóleum Migazzi v Zlatých Moravciach čaká rekonštrukcia

Stanovisko iniciatívy protigorilam.sk k zajtrajším protestom - diskusné fórum čitateľov