Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

03. júla 2009

Starostu Ftáčnika vinia z nečinnosti pre erotický klubStarosta Petržalky Milan Ftáčnik sa chce "v najbližšej dobe" stretnúť s predstaviteľmi občianskej iniciatívy Vráťme dôstojnosť Sadu Janka Kráľa. Tá sa snaží o zrušenie prevádzky erotického ...Zdieľať
BRATISLAVA 3. júla (WEBNOVINY) - Starosta Petržalky Milan Ftáčnik sa chce "v najbližšej dobe" stretnúť s predstaviteľmi občianskej iniciatívy Vráťme dôstojnosť Sadu Janka Kráľa. Tá sa snaží o zrušenie prevádzky erotického salóna Messalina Club. Pre agentúru SITA to dnes potvrdil Ftáčnik v reakcii na obvinenia občianskej iniciatívy z takmer dvojmesačnej nečinnosti. Iniciatíva starostovi vyčíta, že od mája si na nich nenašiel čas, aby prediskutovali možnosti spolupráce pri riešení tohto problému. "Občianska iniciatíva vyjadruje znepokojenie nad nečinnosťou starostu. Domnievame sa, že ide o závažný morálny problém Bratislavy, ktorý si nezaslúži ignoráciu volených predstaviteľov samosprávy. Sme sklamaní, že naše snaženie nechalo starostu ľahostajným," uviedol pre agentúru SITA hovorca iniciatívy a zároveň mestský poslanec Oliver Kríž.


Starosta Petržalky dnes vyjadril ľútosť, že sa doteraz nepodarilo nájsť termín na rokovania. Pripisuje to však nielen svojej zaneprázdnenosti, ale aj zaneprázdnenosti občianskej iniciatívy. "Som však pripravený s nimi rokovať," povedal Ftáčnik. Ešte dnes to chce začať riešiť, stretnutie očakáva vtedy, keď to bude vyhovovať obidvom stranám. Podľa hovorcu iniciatívy Kríža to však v nasledujúcich dňoch môže byť pre dovolenky technickým problémom. "Vidím to skôr na koniec júla alebo na prelome júla a augusta," povedal Kríž. Podľa aktuálnych informácií z petržalského úradu by sa malo oficiálne rokovanie uskutočniť do konca júla.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pozitívne myslenie človeku náladu nezdvihne, tvrdí štúdia
<< predchádzajúci článok
Vážny zvažuje aj odvolanie riaditeľa Slovenskej pošty

Starostu Ftáčnika vinia z nečinnosti pre erotický klub - diskusné fórum čitateľov